Lasse Åberg

323584

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek); oramade

Rum 4

Lasse Åberg

Budhistorik (13 bud)
1980136
900
1979817
850
1980134
850
1979817
700
1979823
650

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.