Efter Max Ernst

323582

MAX ERNST (1891-1976), efter: Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, 32x59 cm

Fack 31

Efter Max Ernst
Budhistorik (2 bud)

1970992
1970324

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.