Joan Miro färglitografi

323581

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur Ceramiques, signerad i trycket, färglitografi, ca 27x55 cm

Fack 10

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (18 bud)
1979482
1979158
1979376
1 900
1979158
1 800
1976525
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.