Bokskåp

323580

BOKSKÅP, nygotik, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, höjd 240, 135x50 cm; nycklar finns i ulämningen

slitage, repor,

Rum 19

Bokskåp

Budhistorik (17 bud)
1980038
9 200
1979962
9 000
1980037
9 000
1979962
8 800
1979993
8 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.