Pierre Alechinsky

323578

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition med orm, signerad, 49/90, färglitografi och etsning, bladmått ca 27x22 cm

Fack 35

Pierre Alechinsky
Budhistorik (16 bud)
1973453
1 400
1974220
1 300
1973453
1973499
1973453

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.