Oscar Reutersvärd

323577

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade, 8/230 resp 22/299, färglitografier, bladmått ca 38x27 resp 40x30 cm

Fack 49

Oscar Reutersvärd

Budhistorik (33 bud)
1979900
3 200
1979899
1979898
2 800
1979893
2 600
1979897
2 600

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.