Pierre Olofsson

323576

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färglitografi, 77/100, bladmått ca 30x37 cm

Fack 46

Pierre Olofsson
Budhistorik (28 bud)
1979608
1978393
1979549
1978393
1 900
1979546
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.