Harlad Lyth

323575

HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad Lyth, 77/100, färglitografi, bladmått ca 30x37 cm

Fack 4

Harlad Lyth
Budhistorik (5 bud)
1970925
1974379
750
1970925
650
1974378
600
1970925

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.