Lennart Rodhe

323573

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1989, färglitografi, 77/100, bladmått ca 30x37 cm

Fack 13

Lennart Rodhe
Budhistorik (20 bud)
1979920
1 800
1979350
1 700
1979919
1 700
1979350
1 600
1979265

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.