Philip von Schantz

323572

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad, 77/100 färglitografi, bladmått ca 30x37 cm

Fack 34

Philip von Schantz
Budhistorik (16 bud)
1979741
1 700
1976967
1 600
1979720
1976967
1 400
1976916
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.