Torsten Renqvist färglitografi

323569

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T R -53, 7/15, färglitografi, ca 19,5x24,5 cm

Fack 29

Budhistorik (26 bud)
1980083
2 800
1979170
2 600
1980077
2 400
1979170
1979363

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.