M Pyk

323568

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör - dukat bord, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm; oramad

Rum 4

M Pyk
Budhistorik (6 bud)
1980025
550
1977465
500
1980023
450
1977465
1973913

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.