M Pyk

323567

MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm; oramad

Rum 4

M Pyk

Budhistorik (14 bud)
1979484
950
1979477
900
1979472
850
1979391
1979096
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.