Silverbägare och pokal

323566

BÄGARE, POKAL, silver, 1800-tal, bägare invändigt förgylld, pokal med gravyr i from av blomster, höjd ca 5,5 resp 20 cm, vikt ca 199 g

Slitage, bägare med bristning

Silver

Monter 17

Silverbägare och pokal

Budhistorik (14 bud)
1979188
1976877
1979187
1976877
950
1978299
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.