Lennart Jirlow färglitografi

323564

LENNART JIRLOW (född 1936), Dansande par - Jubilé Volvo 70 Ans, signerad L Jirlow, färglitografi, EA, a tergo med dedikation till Yves Melcher samarbetsparter med Fernand Mourlot, bildmått 35x27 cm, blindstämpel Mourlot

Fack 48

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (27 bud)
1979988
5 600
1979990
5 600
1979988
5 400
1979987
5 200
1979982
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.