Y Edelmann

323563

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm; oramad

Rum 4

Y Edelmann
Budhistorik (10 bud)
1979046
1 300
1976467
1976467
1976459
1976459
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.