Lennart Jirlow färglitografi

323561

LENNART JIRLOW (född 1936), Dansande par - Jubilé Volvo 70 Ans, signerad Jirlow, färglitografi, EA, a tergo med dedikation till Yves Melcher samarbetsparter med Fernand Mourlot, bildmått 35x27 cm, blindstämpel Mourlot

Fack 18

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1979632
1979624
1979621
1 900
1979451
1 800
1979471
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.