M Pyk

323560

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm; oramad

Rum 4

M Pyk
Budhistorik (9 bud)
1980084
650
1980081
600
1980080
550
1973072
500
1973916
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.