Lena Linderholm

323558

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 4

Lena Linderholm
Budhistorik (11 bud)
1979703
1972040
1979701
1972040
750
1973845
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.