Peter Dahl

323555

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm; oramad

Rum 4

Peter Dahl
Budhistorik (14 bud)
1979910
1 600
1979937
1979910
1 300
1979933
1979910
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.