CF Reuterswärd

323553

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera; oramade

Rum 4

CF Reuterswärd
Budhistorik (11 bud)
1979540
1979618
950
1979540
850
1979617
1979540
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.