Lena Linderholm

323550

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 4

Lena Linderholm
Budhistorik (17 bud)
1973135
1972592
1972030
1972591
950
1972030
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.