Jan Håfström Mr Walker

323549

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm; oramad

Rum 4

Jan Håfström Mr Walker
Budhistorik (19 bud)
1979952
3 200
1970847
1979950
1970847
2 800
1975711
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.