Stina Sunesson färgoffset

323547

STINA SUNESSON (1925-1998): Det blommande trädet, signerad Stina Sunesson E.A. med dedikation "Till förgyllningsmästaren Gösta Lodin med tack för alla vackra ramar du gjort åt mig", färgoffset, 45x56 cm, med delvis bladguldsförgylld ram

Nybrogatan 32, Stockholm

Stina Sunesson färgoffset

Budhistorik (7 bud)
1979819
1 300
1980174
1979819
1974115
1974115

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.