Angelica Wiik färglitografi

323545

ANGELICA WIIK (född 1960): Jazzhjärta / Monika Zetterlund, signerad Angelica Wiik, numrerad 262/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 61x42,5 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1975787
1 400
1975890
1 300
1975787
950
1975819
900
1975787
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.