Angelica Wiik färglitografi

323544

ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 60,5 x 87 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (28 bud)
1979594
1979497
1979593
1979497
1 900
1979592
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.