Sven X:et Erixon oljemålning

323543

SVEN X:ET ERIXSON, (1899-1970): "Italiensk Junistad", signerad och daterad Sven Erixon -54, olja på duk, ca 56x74 cm

Rum 20

Sven X:et Erixon oljemålning

Budhistorik (38 bud)
1980167
32 000
1979326
31 000
1980166
30 000
1979326
29 000
1980165
28 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.