Jockum Nordström Every neighbour is a customer

323537

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 184/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm; oramad

Budhistorik (3 bud)

1979881
1972643
3 800
1970845
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.