Jockum Nordström

323536

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 212/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm; oramad

Rum 3

Jockum Nordström
Budhistorik (8 bud)
1980040
1979623
3 600
1977276
3 400
1973919
3 200
1972910

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.