J Wild akvarell Kirkstone pass

323535

J WILD (1800-tal): Kirkstone pass - Höglandet, signerad och daterad 1876, akvarell, ca 42 x 59 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Budhistorik (6 bud)
1980173
550
1980171
500
1980169
450
1980138
1977519

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.