Wilson oljemålning

323534

T WILSON (1900-tal): Pastoralt landskap, signerad, olja på duk, ca 50 x 75 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Wilson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1974488
2015-08-17 13:11:46

2015-08-22 kl 16:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.