Målning 1800/1900

323532

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Fiskare, Sydländsk kustbild, olja på duk, ca 61 x 78 cm

Dukskador, lagningar

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Målning 1800/1900

Budhistorik (22 bud)
1980022
2 800
1980020
2 600
1980015
2 400
1980018
1980015

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.