Motiv från Venedig oljemålning

323531

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Motiv från Venedig, signerad .... Broda, olja på duk, ca 55 x 70 cm

Dukskador, kritmärken

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Budhistorik (5 bud)
1979903
500
1979533
450
1974502
1974489
1974130

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.