Engelsk skola akvarell

323529

ENGELSK SKOLA (1800/1900-tal): Högland med sjö, akvarell, ca 26 x 48 cm

Glasskador

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Engelsk skola akvarell

Budhistorik (1 bud)

1980132
2015-08-22 21:18:48

2015-08-22 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.