Tore Adman olja

323521

TORE ADMAN (samtida), "Korum", monogramsignerad TA, olja på duk, 130x100 cm

Tryckmärken, smärre ytskador

Rum 21

Tore Adman olja

Budhistorik (29 bud)
1979468
5 400
1979636
5 200
1979468
5 000
1979635
4 800
1979468

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.