Einar Jolin Stockholm

323518

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholm, signerad Jolin, 297/360, färglitografi, 45x55 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 15

Einar Jolin Stockholm
Budhistorik (11 bud)
1977659
1979906
1977659
1972374
1972374
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.