Reinhold Ljunggren olja

323517

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Porträtt av ordförande Ture Bengtsson, signerad och daterad 1970, olja på duk, 91x72 cm

Rispa

Rum 8

Reinhold Ljunggren olja

Budhistorik (2 bud)

1979754
1970716

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.