Harald Lindberg oljemålning

323516

HARALD LINDBERG (1901-1976), Dalgångar, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 70x90 cm

Rum 5

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1980113
1979175
2 800
1978064
2 600
1974969
2 400
1978063

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.