Albin Amelin

323514

ALBIN AMELIN (1902-1975): Timmerflottare, signerad Amelin, numrerad 161/310, färglitografi, 50x69 cm

Gulnader

Fack 9

Albin Amelin

Budhistorik (7 bud)
1970920
1979659
1970920
500
1979649
450
1970920

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.