Theo Tobiasse

323513

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "Exode vole au ciel du Sinai", signerad och numrerad 102/200, färglitografi, bildmått 52x70 cm

Fack 45

Theo Tobiasse
Budhistorik (9 bud)
1979824
750
1978789
700
1979207
650
1978789
600
1974218
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.