Berta Hansson oljemålning

323505

BERTA HANSSON (1910-94): "På skolbänken", signerad B Hansson, olja på pannå, 34x39 cm

Fack 15

Berta Hansson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1978595
7 000
1979813
6 800
1978595
6 600
1979812
6 400
1978595
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.