Paul Mantes oljemålning

323496

PAUL MANTES (1920-2004): "Un pont au pay basque", signerad P. Mantes, daterad a tergo automne 1947, olja på pannå, 46 x 38 cm

Rum 4

Paul Mantes oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1978052
1977635
1977706
1977635
1 700
1977513
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.