Josep Baqués färglitografi

323494

JOSEP BAQUÉS (Född Spanien 1931): Stilleben, signerad och numrerad 152/250, färglitografi, ca 36 x 53 cm

Fack 13

Josep Baqués färglitografi

Budhistorik (2 bud)

1978031
750
1978030

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.