Lampor glas petroleum

323493

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, petroleumfärgat glas med reliefdekor, motiv av löv, insidan med mönstrat klarglas, stomme i svärtad plåt, höjd ca 16, 21x17 cm

Smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 17

Lampor glas petroleum

Budhistorik

2015-08-22 kl 20:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.