Gustaf Höglund oljemålning

323492

GUSTAF HÖGLUND (född 1910): Söderidyll, signerad G. Höglund, olja på duk, 54 x 65 cm

Fack 27

Gustaf Höglund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1978340
550
1973097
500
1973097

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.