Lampett med spegel

323491

SPEGELLAMPETT, nyrenässans, 1800-talets senare del, förgylld, delvis genombruten dekor, krönt av maskaron, fasetterat spegelglas, för 2 ljus, ca 48 x 24 cm

Diverse, Speglar, Belysning

Monter 13

Lampett med spegel

Budhistorik (16 bud)
1976711
1978123
1976711
950
1978122
900
1976711
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.