Piedestal

323487

PIEDESTAL, 1900-tal, skivor i vit marmor, stomme i förgyllt trä, höjd ca 100, diameter ca 26 cm

Slitage

Rum 4

Piedestal

Budhistorik (21 bud)
1978642
1 900
1978632
1 800
1978632
1 600
1978315
1978630

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.