Stolar teak

323480

STOLAR, 4 st, Nesto, BORD, stolarnas stomme i björk, sitsar samt ryggbrickor fanerade i teak, bordet fanerat i teak, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 70, 85x130 cm

Bordet med kompletterat underrede, stolar delvis kompletterade

Rum 18

Stolar teak

Budhistorik (20 bud)
1979012
2 400
1979010
1976629
1979009
1976629
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.