Serveringsvagn

323479

DRINKVAGN, 1900-talets senare del, stomme i förgylld metall, hjul i plast, 2 plan med glasskivor, höjd 67, 50x35 cm

Möjligen senare hjul, slitage

Rum 6

Serveringsvagn

Budhistorik (8 bud)
1976441
600
1974950
550
1972992
500
1971206
450
1972991
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.