Skåp teak

323475

SKÅP, 1960-tal, fanerat i teak, underdel med 2 lådor, inrett med hyllplan, svarta lådhandtag, höjd 115, 83x40 cm

Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 3

Skåp teak

Budhistorik (16 bud)
1978269
1978779
1 900
1978269
1 700
1976066
1 600
1975913

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.